Презентація братерської організації в Полтаві

SAM05246 березня у храмі Пресвятої Трійці, що в м. Полтава, відбулася презентація братерської організації чоловіків-католиків “Лицарі Колумба”, яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі.

Представлення розпочалося Божественною Літургією, в якій вірні разом зі священиками парафії Пресвятої Трійці окремими молитовними проханнями молилися за добрий початок та розвиток братерської організації “Лицарі Колумба” в Полтаві та Харківському екзархаті.

Після Святої Літургії п. Петро Галуга, заступник Великого Лицара в Україні, детально та послідовно розповів про життя та діяльність Лицарів Колумба в Україні та світі, наголосивши на ролі та значенні організації для розвитку парафіяльної спільноти, Церкви та суспільства. “Нашим пріоритетом є, – зауважив під час презентації п. Петро Галуга, – поширення, втілення та збереження християнських цінностей у всьому світі”.

Також він розповів про основоположну мету діяльності ордену та окреслив ключові цілі, які перед собою ставить братерська організація чоловіків-католиків.

“Ця організація стане ще одним великим кроком у розвитку нашої парафіяльної родини, – зауважив отець Юрій Кролевський, настоятель храму Пресвятої Трійці, – згуртовуючи наших чоловіків, дасть нам можливість разом спільно робити багато добрих справ в ім’я Церкви та Батьківщини”.

Опісля усі присутні могли поставити свої запитання, а, навіть, подискутувати.

                                                          Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *