Преосвященний Владика Василій очолив Святкову Літургію у Сумах

8 грудня парафіяни м. Суми святкували храмовий празник Входу в храм Пресвятої Богородиці. Архиєрейську святкову Літургію очолив Преосвященний Владика Василій Екзарх Харківський. Архиєрею співслужили: адміністратор парафії о. Олександр Дядя, о. Йосиф Щур, ЧСВВ та о. Піо Павлик, ЧСВВ з Покотилівки, о. Юрій Целеп з м. Охтирка, о. Роман Валявка з смт. Білики, о. Роман Атаман з м. Кременчук, о. Станіслав Б’ялковський з с. Деменки та о. Василь Улішак з м. Лубни. На святкування прибули також сестри Згромадження Св. Йосифа ОПДМ з м. Харкова та о. Андріан УПЦ КП з м. Охтирки.

У своїй проповіді Владика Василій розповів про історію свята Входу в храм Пресвятої Богородиці, про те, чим займалася Марія у храмі та про важливість нашої присутності у храмі.

Варто додати, що 22 листопада минула 25-а річниця священичого рукоположення о. Олександра. З цієї нагоди Екзарх Харківський вручив отцю-ювіляру Декрет Протоієрея з правом носити золотий хрест з прикрасами.

 

Преосвященний Владика Василій також наголосив, щоби о. Олександр “з ще більшою ревністю проповідував радість Євангелія нашому народу!”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *