Представники Харківського екзархату взяли участь у прощі монашества УГКЦ

10 лютого, напередодні дня богопосвячених осіб, місто Чернівці приймало монашество УГКЦ, яке чисельно прибуло до катедрального храму Чернівецької єпархії. Цей з’їзд став чудовою нагодою подякувати Богу за дар покликання та помолитися біля чудотворної ікони Чернівецької Божої матері «Надія Безнадійних».

Центральним богослужінням для монашества стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Ігор Возьняк, ЧНІ, Митрополит Львівський. Співслужили Архиєрею голова Патріаршої комісії у справах монашества та Одеський екзарх владика Михаїл Бубній, ЧНІ, єпарх Чернівецький Йосафат Мощич, МЗСА, владика Володимир Груца, ЧНІ, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, а також настоятелі та ієромонахи різних Чинів і Згромаджень.

Харківський екзархат представили ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ, синкел у справах монашества екзархату, а також монахині із Свято-Івано-Павлівського монастиря м. Харкова: с. Олексія, с. Григорія, с. Неоніла, Згромадження сестер св. Йосифа ОПДМ.

Після Божественної Літургії відбулася молитва перед чудотворною іконою Чернівецької Божої Матері «Надія Безнадійних». Відтак богопосвячені особи вирушили великою ходою з колядками на центральну площу міста, де перед шопкою помолилися за мир в Україні, єдність християн та чисельні й ревні покликання до богопосвяченого стану у Чернівецькій єпархії. Згодом відбулася конференція на тему «Боже Слово і богопосвячене життя».

Далі на учасників прощі чекала мистецька сторінка. Всі присутні мали нагоду послухати сучасні твори під супровід органу, відчути колоритне звучання на цимбалах та поколядувати з місцевим фольклорним колективом.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *