Празнична Св. Літургія у нижньому храмі Свв. Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ

12 липня Владика Василій очолив Празничну Архиєрейську Св. Літургію у нижньому храмі Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова, який названий на честь святих Верховних апостолів Петра і Павла. 

Святкові Богослужіння розпочалися з Великої Вечірні напередодні свята, яку очолив правлячий Єпископ Кир Василій. Відтак, у сам день празника була відслужена Святкова Утреня та Архиєрейська Св. Літургія.

Пригадаємо, що 13 липня 2017 року Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звершив Чин освячення церкви Святих Верховних апостолів Петра і Павла – нижнього храму катедрального собору Святого Миколая Чудотворця. Богослужіння відбулося за участю кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков, Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті, Апостольського нунція в Україні, єпископа Василя (Тучапця), Екзарха Харківського, єпископів, священиків, монашества та мирян.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *