Полтавські ініціативи до Дня Конституції

У Полтаві, у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи відбувся святковий захід, присвячений Дню Конституції України. Організували свято парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ  м. Полтави спільно із Комісією УГКЦ Справедливість і Мир.

Захід розпочався Молебнем, під час якого усі молилися за розквіт української держави, за подолання воєнного конфлікту, за мир та спокій на українських землях. Після богослужіння о. Максим Кролевський звернувся до присутніх з душпастирським словом.

Священик пояснив значення Дня Конституції в житті кожного українця, окресливши роль християнина у сучасних обставинах будівництва нашої країни: «Кожен із нас, вдивляючись у обличчя нашої Держави, повинен брати активну участь у розбудові нашої Батьківщини, докладаючи багато зусиль».

Згодом, молодше покоління полтавських греко-католиків організували святкову концертну програму для медиків, дітей та їхніх батьків, виконуючи християнські та патріотичні пісні.  Опісля діти під керівництвом Тетяни Терешкович, представниці молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові»,  провели майстер-клас з плетіння браслетів із синьо-жовтих стрічок.

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *