Подячна Свята Літургія з нагоди 50-річчя Владики Василія, Екзарха Харківського

29 вересня у храмі свв. Верховних апостолів Петра і Павла Катедрального собору св. Миколая м. Харкова була відслужена подячна Свята Літургія з нагоди 50 років життя та 20 років ієрейських свячень Преосвященного Владики Василія (Тучапця), Екзарха Харківського. Святкове Богослужіння очолив ювіляр у співслужінні зі священиками Екзархату, а також отцями Василіянами та отцями Римо-Католицької Церкви. На богослужіння прибули монахині Згромадження св. Йосифа ОПДМ (м. Харків), монахині Згромадження сестер милосердя св. Вінкентія (с. Деменки Полтавської області), сестри Василіянки (м. Полтава). У подячній Святій Літургії взяли участь також Владика Ігор (Ісіченко), УАПЦ (о), Владика Митрофан, УПЦ КП, Чернявська Ольга Юріївна – начальник відділу у справах релігії Харківської області, парафіяни з Харкова та Покотилівки і рідна сестра Владики Василія Ольга.

У своїй промові ювіляр подякував Богові за Його ласки, а усім присутнім – за спільну молитву. На завершення Екзарха Харківський зацитував слова святого Івана Золотоустого “Слава Богу за все!”

Після святкового Богослужіння усі присутні вітали Владику Василія з ювілеями. У віршах та піснях линули щирі слова побажання та подяки, після яких кожен отримав пам’ятні образки.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *