Піклування про природне довкілля – складова заповіді любові до Бога та ближнього

krememchuk12 жовтня у м. Кременчуці при храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися «Екологічні місії для порятунку створіння», які, на запрошення о. Романа Атамана, настоятеля місцевої громади, провів о. Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології.

Розпочалась екологічна ініціатива Божественною Літургією, під час якої молилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі. У своїй недільній проповіді о. Максим розповів про суспільну важливість правдивої реалізації заповіді любові до Бога та ближнього. «У сучасній українській дійсності, переживаючи важкі часи воєнного лихоліття, негативних екологічних наслідків діяльності людини, – зауважив екореферент під час проповіді, – усвідомлюємо, що причиною цього лиха є те, що хтось сьогодні знехтував та відкинув заповідь любові до ближнього».

Після Святої Літургії священик проаналізував разом з вірними храму Успення Пресвятої Богородиці перше діло милосердя для душі і для тіла, поділився своїми рефлексіями та екологічними думками.

Наступного тижня схожі заходи будуть проведені для представників місцевої влади Кременчука.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Додати коментар

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *