Облечини в монастирі сестер Згромадження Пресвятої Євхаристії: одна із новачок – із Харківського екзархату

15 жовтня у Самборі, в монастирі сестер Згромадження Пресвятої Євхаристії, відбувся чин облечин двох нових сестер. Одна з них – із Харківського екзархату УГКЦ.

Молимось за сестер, зокрема, за нові покликання, щоб Господь провадив їх та укріпив у благочестивому служінні.

Після кандидатури, яка триває в середньому рік, та складення іспиту, бажаючі вступити в монастир Згромадження Пресвятої Євхаристії можуть допускатися до вступу в новіціят — дворічний період проби, розпізнання харизми Згромадження, своєї спроможності в ньому служити та навчання майбутньої довічної професії служіння Богові.

Під час новіціяту сестри отримують нові імена, відмінні від імен хресних. Проте жодних обітів не складають, а відтак мають можливість, як і на кандидатурі, покинути монастир у будь-який час, якщо відчують, що це не їх поклик. У разі успішного проходження новіціяту приймаються тимчасові обіти на рік, потім ще на рік, потім на два роки. Загалом, до прийняття довічних обітів від початку життя в монастирі минає щонайменше сім років.

Урочистий постриг, облечини відбуваються під час недільної Святої Літургії в каплиці Пресвятої Євхаристії Згромадження сестер Пресвятої Євхаристії Української Греко-Католицької Церкви.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *