Новий осередок для дітей-сиріт на Полтавщині потребує допомоги

У селі Деменки Кобеляцького р-ну Полтавської обл. створюється новий осередок для дітей-сиріт. Для цього було викуплено дім через аукціон, в якому на сьогодні відбувається капітальний ремонт. Цей будинок юридично належить парафії св. Миколая в Деменках і має на меті служіння дітям, позбавленим батьківської опіки.

Ремонтами і збором коштів займаються сестри Милосердя св. Вінкентія. Вони приїхали зі Львова на заклик Донецько-Харківського Екзарха владики Степана (Меньок) і запрошення пароха о. Андрія Буняка у с. Деменки, щоб віддано посвятитися сиротам. Допоки в цьому будинку будуть жити діти, потрібно насамперед зробити капітальний ремонт приміщення, тому що цей будинок одинадцять років був закритий.

До тепер, за рахунок збірок у церквах м. Львова і завдяки деяким жертводавцям, ми зробили огорожу з металевої сітки, пробили свердловину і провели до будинку воду, замінили систему опалення в 1/3 частині будинку та виконали ще деякі першочергові роботи. До завершення всіх робіт потрібно ще багато коштів.

Маємо надію, що Господь Бог відкриє шляхетні серця багатьом людям, які візьмуть участь своїми пожертвами в цьому прекрасному ділі, щоб діти-сироти могли якнайскоріше жити і вчитися на славу Божу і пожиток Держави.

За всіх Добродіїв і Жертводавців щоденно молимося, щоб Бог обдарував їх усіма потрібними дарами, щоб вони мали ще більше у цьому житті, а особливо в майбутньому.

За кожну поміч духовну і матеріальну щиро дякуємо!

Сестри Милосердя св. Вінкентія:

с. Софія Клімовська,

с. Магдалина Чугайда

  Пожертви можна скласти на цей рахунок:

«ПОЛТАВА-БАНК» МФО – 331489;

ЗКПО – 2755303585; р/р – 2620295887

 

Або на картку: ПриватБанк 4405885817170043 – Чугайда Надія Любомирівна

 

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 0985892342 або 0502640541- сестра Магдалина

та пишіть на електронну адресу: srmaddalena@ukr.net

Джерело: http://ugcc.dn.ua

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *