На базі Карітасу Харкова відбувся воркшоп на тему «Миротворчі підходи до вирішення конфліктів»

Діалог – це музика людських відносин. I можливість створювати, дереґувати чи виконувати цю музику – великий привілей.
Учора на базі Карітасу Харкова відбувся воркшоп для соціальних працівниць проєкту «Домашня опіка для ВПО на Сході України» та наших колег з Територіального центр надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова на тему «Миротворчі підходи до вирішення конфліктів».
Робота з людьми похилого віку та осіб з інвалідністю завжди вимагає особливого професійного підходу та правильного врегулювання будь-яких мінімальних конфліктів. Завдяки професійному Інженеру Порозуміння, професійному фасилітатору – Ользі Клименко, ми мали можливість почерпати багато цікавої інформації та виокремити такі моменти, як ненасильницьке спілкування, принципи ненасильницького спілкування, навчились розпізнавати, що таке емпатія, а що таке симпатія та виконали декілька вправ на викривлення інформації. Розглянули такі поняття як медіація, принципи та етапи медіації та як досягнути діалогу, а саме процесу трансформації та вирішення конфліктів.
Дякуємо ГО «Простір Гідності» за надану можливість участі в такому пізнавальному та насиченому воркшопі для подальшої роботи з нашими підопічними.

Повідомили у Карітас Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *