Молитви на різні потреби

Молитва за сина, що йде до війська 

Господи, Боже Предвічний, Царю всього світу! Ти для підкорення нечестивих ворогів та для збереження справедливости дозволяєш державам уживати меча та утримувати військовий стан. Коли ж з Твоєї волі наше дитя відходить від нас на службу вітчизні, молимо Тебе, Боже: дай, щоб він був вірний своєму званню, і не дозволь, щоб погубив він свою душу. Додай йому сили, терпеливости й витривалости в тій тяжкій службі. Передусім дай йому, Боже, сили проти ворогів душі його, щоб за Твоєю всесвятою ласкою зберіг він святу віру й невинність душі. Ти Сам, Боже, знаєш, яка велика небезпека загрожує душі нашого дитяти у військовому стані. Тому гаряче просимо Тебе: стережи його від тих небезпек, збережи його нам таким, який від нас відходить.
Пресвята Діво, особлива опікунко невинних душ! Віддаємо Тобі наше дитя під Твою могутню охорону. Ми знаємо й віримо сильно, що як Ти ним заопікуєшся, то певно не сплямить своєї невинної душі ніяким гріхом. Простягни над ним Свій святий омофор і не випускай його з-під нього, доки не повернеться назад таким добрим, який тепер він від нас відходить. Амінь.
Молитва дівчини про одруження 
О Всеблагий Господи, я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я Тебе любила всією душею і всім серцем моїм та щоб виконувала в усьому святу волю Твою. Керуй же Сам, о Боже мій, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі Єдиному, бо Ти – Творець і Бог мій. Збережи мене від гордости й самолюбства: розум, скромність і чистота нехай прикрашають мене. Неробство огидне Тобі й породжує розпусту, подай же мені бажання до працелюбности та благослови діла мої. І тому, що закон Твій наказує жити людям у чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою звання, не для догоджання плоті моїй, але для виконання наказу Твого, бо Ти Сам сказав: не добре бути чоловікові одному, і створивши йому жону на помічницю, благословив їх рости, розмножуватися й наповнювати землю.
Почуй смиренну молитву мою, яка з глибини дівочого серця до Тебе підноситься: дай мені чоловіка чесного й побожного, щоб ми в любові з ним і згоді прославляли Тебе, Милосердного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Молитва подружжя, яке не має дітей 
Почуй нас, Милосердний і Всемогутній Боже, нехай за моління наше буде зіслана благодать Твоя. Будь милостивий, Господи, до молитви нашої, згадай заповідь Твою про примноження роду людського і будь милостивим Покровителем, щоб за Твоєю допомогою збереглося Тобою ж установлене. Ти владною силою Твоєю з нічого все створив і поклав початок усього, що є в світі,- створив і чоловіка на образ Свій та високою таємницею освятив союз подружжя на провіщення тайни єднання Христа з Церквою. Споглянь, Милосердний, на рабів Твоїх цих, що поєднані союзом подружжя й благають про Твою допомогу: нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть вони плодовиті та нехай побачать синів від синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і увійдуть до Царства Небесного через Господа нашого Ісуса Христа, що Йому належить усяка слава, честь і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.
Молитва жінки під час вагітности
О преславна Мати Божа, помилуй мене, рабу Твою, і прийди до мене на допомогу під час моїх хвороб і небезпек, із якими народжують дітей усі бідні доньки Євині. Згадай, о Благословенна між жінками, з якою радістю й любов’ю Ти поквапилася до горньої країни відвідати родичку Твою Єлисавету під час її вагітности, і яку чудовну дію справили благодатні відвідини Твої на матір і немовлятко. І за невичерпним милосердям Твоїм даруй і мені, найубогішій рабі Твоїй, щасливо дитину народити; даруй мені цю благодать, щоб дитина, що спочиває зараз під моїм серцем, прийшовши до тями, з радісним піднесенням, подібно до святого немовлятка Йоана, поклонялася Божественому Господеві Спасителю, Котрий з любови до нас, грішних, не погребував і Сам стати немовлятком. Невимовна радість, якої сповнилося дівственне Твоє серце при спогляданні новонародженого Твого Сина і Господа, нехай вчинить солодкою скорботу, що прийде до мене серед хвороб народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай спасе мене від смерти, що припиняє життя багатьох матерів у час народження, і нехай залічить плід лона мого до числа обранців Божих. Почуй, пресвята Царице Небесна, смиренну молитву мою і споглянь на мене, бідну грішницю, оком Твоєї благодати; не зневаж моєї надії на Твоє велике милосердя й захисти мене. Помічнице християн, цілителько хвороб, нехай сподоблюсь і я переконатися на собі, що Ти — Мати милосердя, і нехай прославлю назавжди Твою благодать, бо Ти ніколи не відкидаєш молитов убогих і рятуєш усіх, хто закликає Тебе під час скорботи й хвороб. Амінь.
Молитви із різних молитовників

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *