Квітна Неділя в Святопокровському Монастирі оо. Василіян в смт. Покотилівка

У Неділю 8 квітня в Святопокровському Монастирі оо. Василіян в смт. Покотилівка відслужилася урочиста Архиєрейська Божественна Літургія за участю Преосв. Владики Кир Василія Медвіта, ЧСВВ.

 

У своєму повчальному слові Владика зосередив свою увагу на значенні терпіння у нашому житті, а також спасительної дії хреста, на якому помер наш Спаситель.

 

«Хрест для кожного із-нас часто сприймається як символ терпіння, якоїсь недуги, чи страждання, та мало людей на хрест дивляться із іншої сторони, мало хто знає що через хрест є дорога до визволення, до життя. Яскравим прикладом є страждання на хресті нашого Господа, саме Ісус Христос змінює уявлення про страждання, хрест набирає зовсім іншого значення…».

 

Також Преосв. Владика Василій звернувся до молоді парафії, роздумуючи разом із ними над значенням спасительної дії страждань і Воскресіння Ісуса Христа.

 

Після Святої Літургії Владика освятив вербу, яку тримали в руках чисельні вірні, а також побажав гідно приготуватися до Світлого Празника Христового воскресіння!!!

 

Ієрм.Йосиф щур, ЧСВВ

настоятель

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *