Йду до дітей разом з Церквою – італійський клоун про волонтерство на прифронтовій Слобожанщині

Італійський клоун Пімпа (справжнє ім’я – Марко Родарі) вкотре відвідав Харківщину і виступив з концертною програмою перед дітьми у Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Марко є нащадком дитячого письменника Джанні Родарі – автора “Чиполіно”, актор також є засновником та представником італійської асоціації клоунів «Щоб небо усміхнулося» / «Per Far Sorridere il Cielo», яка була створена у 2015 році.

Клоун працював у Сирії та Іраку, а з березня 2022 року – в Україні, в Харкові та на Харківщині, зокрема. Адже, за його словами, він є щасливим, коли усміхаються діти, тому робить усе можливе, щоб цих усмішок було більше.

Пімпа – не лише клоун, він також є волонтером, який долучився до відновлення зруйнованої бібліотеки в місті Ізюмі, облаштувавши там дитячий простір. Актор є віруючою особою, про що часто наголошує, кажучи, що йде до людей та дітей разом з Церквою.

Владика Василій, екзарх Харківський подякував Марко за безкорисливе служіння дітям, за усмішку, яку він несе у міста, постраждалі від російської агресії.

“Кожен раз, коли усміхається дитина, усміхається небо”, – говорить італійський клоун, зазнаючи, що не може спокійно сидіти вдома, якщо плачуть українські діти.

Харківські малюки та їх батьки його знають і щоразу чекають, адже так важливо, щоб всупереч сиренам та тривогам лунав дитячий сміх.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *