Храмовий празник у парафії Римо-Католицької Церкви м. Полтави

14 вересня 2015 року Божого Римо-Католицька парафія Воздвиження Чесного Хреста, що у м. Полтава, відзначала свій Храмовий празник. На свято були запрошені священики Української Греко-Католицької Церкви – отець Юрій Кролевський та отець Максим Кролевський, які є добрими друзями полтавських римо-католиків.

Храмовий празник розпочався Святою Месою, яку очолив отець Григорій Семенков, канцлер Харківсько-Запорізької дієцезії. У своїй проповіді священик закликав вірних бути живими та безпосередніми свідками живого Бога. “Ми повинні усвідомити себе дітьми живого Бога, – зауважив отець-канцлер під час проповіді, – ми не повинні дивитися на свій гріх і тяжко мучитися, але радше повинні вдивлятися в обличчя Боже і йти сміливо вперед”.

Після Святої Меси священики УГКЦ привітали братів римо-католиків зі святом парафії та подякували за запрошення. “Нехай Всемогутній Бог додасть нам сили,- зауважив отець Максим на завершення, – щоб ми могли тут у Полтаві і далі розвиватися та дихати “легенями Церкви” на повні груди”.

На завершення відбувся святковий фуршет, де священики разом з вірними могли поспілкуватися у домашній атмосфері.

 

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/46-khramovyi-praznyk-u-rkts

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *