Гуманітарна допомога в Катедральному соборі Української Греко-Католицької Церкви в Харкові

Щочетверга від самого ранку біля катедрального собору УГКЦ в Харкові стоїть кількасотметрова черга людей. Тут раз на тиждень всім, хто потребує, не питаючи про документи, видають гуманітарну допомогу.

О восьмій ранку починається видача талончиків з номером черги. А вже від одинадцятої починають роздачу допомоги, відповідно до виданих номерків. Відтак, якщо перші потребуючі приходять на одинадцяту, до людина з тисячним номером — близько першої години.

Батьки з малими дітьми у візочках приходять одразу на видачу, їх пропускають окремо, поза загальної черги.

Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський УГКЦ:

“Приходить понад дві тисячі людей, дуже багато ви бачите дітей, батьків з маленькими дітьми, також людей похилого віку, люди які переїхали до Харкова з Куп’янська, Вовчанська, з інших прикордонних міст і сіл, які постійно обстрілюються російськими військами.

Найперше люди потребують продукти харчування, також потребують для дітей харчування і засобів гігієни. Переселенці потребують і постелі, і речей, одягу, бо буває так, що люди, в чому були — в тому і виїхали, житло їхнє зруйноване, тут вони винаймають, оплачують квартири або живуть у знайомих. Важливо є продовжувати надавати гуманітарну допомогу людям.”

Катедральний собор Української Греко-Католицької Церкви, де надається допомога, розташований за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 6-А.
Докладніше, як добратися, дивіться за посиланням:
http://ugcc.kharkiv.ua/katedra

#допомога #УГКЦ #Харків #гуманітарна_допомога #гуманітарка #Салтівка

Також може зацікавити...

3 коментарі

  1. Людмила сказав:

    Доброго вечера как можно получить гуманитарку у меня трое детей мы ВПО

  2. Людмила сказав:

    Доброе утро как можно получить памперсы для взрослого неходячего

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *