Екзарх Харківський зустрівся з молоддю

У суботу, 14 березня, у Свято-Івано-Павлівському монастирі міста Харкова відбулася зустріч молодіжної спільноти “Квіти Слобожанщини”. Поспілкувався з молодими особами, зокрема, Владика Василій, Екзарх Харківський.

У ході зустрічі молодь мала можливість задати Архиєрею запитання. Зокрема, йшлося і про можливість передачі хвороби через Святе Причастя. Владика Василій зазначив, що важливо бути обережним, не бути зухвалим та легковажним, дотримуватись норм санітарії.

Екзарх Харківський підкреслив, чому не варто зупинятись уділяти Святе Причастя: “Якщо ми хочемо зупинити якесь зло, то це може зробити лише Божа благодать. Святі Тайни –  це є жива присутність Бога. Звичайно, треба дотримуватись певних норм гігієни. Тому людям оголошується, щоб під час прийняття Святого Причастя до ложечки не торкатись та не облизувати її.” Також Владика Василій додав, що ікони не обов’язково цілувати, перед ними можна приклонитися лише чолом. А старшим людям, найбільш вразливим до вірусу, варта залишатися вдома і дивитися пряму трансляцію богослужіння через сучасні засоби зв’язку.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *