Екзарх Харківський вперше відвідав Преображенську парафію УГКЦ міста Лозової

У Лозовій на Харківщині віряни Преображенської парафії Української Греко-Католицької Церкви 19 серпня відзначили престольне свято.

Із цієї нагоди громаду відвідав Екзарх Харківський Владика Василій. Разом із настоятелем храму отцем В’ячеславом Трушем та священником парафії Трьох Святителів УГКЦ отцем Андрієм Насінником Архиєрей очолив у храмі святкове богослужіння й освятив дари природи, що їх принесли віряни.

Учасниками свята цього дня стали не лише мешканці Лозівської територіальної громади і харків’яни, а й численні гості.

Владика Василій подякував усім, хто прийшов цього дня до храму і побажав лозівчанам мати в собі якомога більше світлих думок і прагнень, відчути на собі Божу благодать.

Щодо майбутнього розвитку греко-католицьких парафій на цих теренах, владика Василій зазначив, що тут планується будівництво храмів.

Варто додати, що для Екзарха Харківського це перші відвідини Преображенської громади у Лозовій. До березня 2020 року парафія входила до складу Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, а після саморозпуску єпархії приєдналася до УГКЦ.

Зазначимо, що Преображенська громада міста Лозови Харківської області зареєстрована 25 травня 2015 року. Храм відвідують десятки лозівчан та мешканців віддалених сіл.

Повідомив Олександр Шульга

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *