Екзарх Харківський Владика Василій та Екзарх Донецький Владика Степан відвідали молодіжний табір

У неділю 16 серпня Екзарх Харківський Владика Василій та Екзарх Донецький Владика Степан відвідали літній табір молоді Харківського Екзархату. Молодіжний табір “На хвилях духовності” проходив з 10 до 17 серпня на Азовському морі у с. Набережне біля Приморська Запорізької області.

Владика Василій очолив недільну Святу Літургію у співслужінні з духівником табору о. Миколаєм Микосовським, ЧСВВ. Владика Степан сповідав усіх, хто хотів примиритися з Богом у Святій Тайні Покаяння.

“Вплив сонячного проміння, морської води, повітря позитивно впливає на здоров’я людей. Але чи вистачить нам цих природних умов, щоб бути здоровими?”, – звернувся до присутніх Екзарх Харківський. Архиєрей звернув увагу на те, що цього недостатньо, адже багато залежить від внутрішнього стану людини, від стану її душі. Недобрі вчинки, нехороша поведінка залишає свій слід у нашому фізичному стані. “Віра людини є складовою, від якого залежить здоров’я людини. Ми спілкуємося з Господом через молитву, але спілкуватися з Богом може лише та людина, яка вірить”, – сказав Владика Василій. Екзарх Харківський підкреслив, що християнські табори є доброю нагодою не лише відпочити, а й розвинути нашу віру.

Опісля богослужіння Архиєреї на березі моря провели зустріч з молоддю, поспілкувалися з ними у дружній теплій атмосфері.

Пресслужба Харківського Екзархату

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *