Екзарх Харківський відвідав місто Запоріжжя і привітав Владику Степана (Менька) з іменинами

У день Первомученика і Архидиякона Степана Владика Василій, Екзарх Харківський відвідав місто Запоріжжя. У храмі Святого Михаїла було відслужено Утреню та Архиєрейську Літургію, яку очолив Владика Василій разом з Владикою Степаном, Екзархом Донецьким та Владикою Яном (Собіло), РКЦ.

Опісля спільної молитви Екзарх Харківський привітав Владику Степана з іменинами. “На третій день Різдвяних свят ми згадуємо святого Степана, який був повний благодаті Божої і сили. Він був дияконом, служив людям, зокрема, вдовам, проповідував Христа, Спасителя світу”, – сказав Владика Василій. Архиєрей додав, що саме через відважну проповідь Христа святого каменували, і він першим мученицькою смертю засвідчив свою віру. “Сьогодні вітаємо Владику Степана з іменинами! Бажаємо великої, сильної віри, повноти благодаті та сили, подібно, як святий Степан, проповідувати з ревністю, бути добрим і милосердним”, – побажав Екзарх Харківський.

До привітань долучилися присутні, зокрема, священники Донецького Екзархату та парафія з міста Мелітополь, яка представила святковий вертеп.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *