Екзарх Харківський освятив паску для підопічних Карітасу

У Чистий четвер Владика Василій, Екзарх Харківський, звернувся до бенефіціарів Карітасу з побажаннями, зустріти свято Воскресіння Христового у світлій радості та чистоті серця. Опісля Архиєрей освятив продуктові набори до великоднього столу на паски.

Гостями Карітасу в цей день стали брати семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, які розказали про Пасху як найважливіше свято. З радістю ділимося уривком катихези:

«Свято Пасхи – це перехід від цього життя на землі до життя вічного, життя із Богом у спокої. Мета приходу Бога на землю – благовістити добре слово, дарувати свободу та продемонструвати відповідальність (смерть на хресті, як відповідь за свої слова і вчинки). Бог дає кожній людині хрест у строгому співвідношення до її спини, де хрест – це виклики, обов’язки, стосунки міжособистісні та відповідальність за тих, кого Ти любиш».

Очі наших бенефіціарів сповнені щастям,  бо завдяки спільним зусиллям благодійників вони зможуть поласувати великодніми стравами у світлий день Воскресіння Христового. 128 наборів отримали підопічні проекту «Домашня опіка» та «Центр для дітей та сімей», сім’ї у складних життєвих ситуаціях, що є бенефіціарами Карітасу.

Невпинно завдячуємо Українській Біржі Благодійності за реалізований спільний проект; Гіпермаркету Ашан (Героїв Праці), за надані продуктові набори та сприяння проведенню акції; усім волонтерам, які збирали та формували набори; ТЦ «Метро» та IT компанії SoftServe.

Щира подяка, від бенефіціарів та працівників Карітасу Харкова, усім жертводавцям, які долучилися до благодійної акції «Великодній кошик» у різний спосіб!

Джерело: “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *