Екомісії у Полтаві

22 лютого у Полтаві у Центрі реабілітації для дітей з органічним ураженням нервової системи відбулися Екологічна ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння”, яку провів о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, та с. Маркелла Венгер, ЧСВВ.

Розпочалася екологічна ініціатива молебнем до Бога-Творця, участь у якому взяли діти, які проходять лікування у медичному закладі, їхні батьки та лікарі.

Згодом до присутніх звернувся о. Максим, розповівши про суть та зміст екологічного гріха, про важливість прощення у часі Великого посту.

На думку екореферента, сучасна людина та сучасний світ дуже часто страждають від того, що втратили живий зв’язок зі своїм Творцем:

“Людина під впливом гріха падає, стає нещасною та безвідповідальною за своє життя та за Богом створений світ. Людині потрібно вчитися жити в гармонії з Богом та природою”.

Опісля с. Маркелла Венгер, ЧСВВ, поспілкувалася з дітьми та розповіла їм про Бога-Творця. А згодом, на прохання дітей, монахиня заграла на гітарі, співала разом з дітками пісні на екологічну тематику: “За птахів, що літають у синьому небі”, “Подивись на світ довкола нас” та “Великий Ти і творіння всі Твої”.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *