«Для чого ти живеш?» – бесіда-лекція з полтавськими школярами

 

4 лютого 2015 року Божого в одній з бібліотек міста Полтави відбулася зустріч з учнями 3-х класів, яку провів отець Максим Кролевський, референт з питань екології у Харківському екзархаті. «Для чого ти живеш?» – саме під таким гаслом пройшла бесіда-лекція з полтавськими школярами.

Напевно кожна людина, незалежно від того, який соціальний статус у суспільстві вона посідає, чи є вона бідною, чи багатою, учнем чи учителем, незважаючи на те, які політичні чи релігійні погляди сповідує, незалежно від кольору шкіри, раси чи походження має відповідальний обов’язок поставити собі ключове запитання суспільного буття: «Для чого ти живеш?». Особливо сьогодні для сучасної людини, яка живе у досить динамічному та інформаційному суспільстві, важливо віднайти правильну та відповідальну відповідь на це ключове запитання.

«Людина живе для того, – зауважив отець Максим, – щоб бути щасливою. Але для того, щоб забезпечити собі правдиве щастя у цьому світі, кожен з нас повинен перш за все відповідально поводитися як зі своїм життям, так і з навколишнім середовищем, у якому ми проживаємо, яке є нашим спільним домом». Для досягнення стабільності у нашому житті, для осягнення справжнього людського щастя, ми повинні дуже часто докладати багато зусиль, що само собою є невід’ємним елементом нашого життя. І то у всіх сферах людської життєдіяльності, в тому числі й екологічній. На жаль, сьогодні, коли люди роздумують над своїм щасливим та безтурботним життям, дуже часто виключають екологічну сферу як неважливу, непотрібну. Не варто робити такої помилки. Бо, коли ми лише задумаємося над наслідками невідповідального поводження з природою, які настануть через п’ять, десять чи двадцять років, а деякі з них ми можемо побачити вже сьогодні в Україні, чи зможемо ми тоді відчувати себе вповні щасливими людьми?

Також отець Максим навів кілька прикладів, до чого може призвести безвідповідальний спосіб життя та безвідповідальне поводження з природним довкіллям, а також розповів про правила сортування сміття.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1774-dlja-chogo-ti-zhivesh–besida-lektsija-z-poltavskimi-shkoljarami

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *