“Де є ваш блокпост?” – Глава УГКЦ під час відвідин Папської колегії

У середу, 18 лютого, владики Синоду відвідали Папську колегію Покрови Пресвятої Богородиці. Ієрархи, що перебувають у Римі для зустрічі зі Святішим Отцем – Папою Франциском, котра має відбутися в п’ятницю під час канонічного візиту «Ad Limina», прийняли запрошення ректора колегії отця Луіса Касяна, ЧСВВ, та відвідали українських студентів.

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, від імені всіх присутніх єпископів, подякував ректорату колегії за їхнє служіння для студентів нашої Церкви. Звертаючись до студентів, Блаженніший Святослав закликав  поставити собі запитання: «Де є мій блокпост, на якому я перебуваю в цей непростий для України час? Яке моє на ньому завдання і яку місію я маю виконати?»

«Кожен має сам дати собі відповідь на це запитання, однак хочу поділитися з вами своїми думками… – продовжив Глава Церкви, спілкуючись із колегіальною спільнотою: Перший блокпост, на якому ми маємо вистояти, – це боротьба з гріхом. Те, що ви маєте зробити сьогодні як воїни Христові, – це боротьба за знання. Боріться за досконале християнське життя, яке разом зі здобутим знанням ви маєте привезти зі собою до України!.. Я хочу просити вас, чувайте мужньо на тому блокпосту, на якому сьогодні поставив вас Господь Бог».

Блаженніший Святослав завершив своє звернення до студентів так: «Ви є знаком, що і нашому народові, і нашій Церкві належить майбутнє. Господь вас покликав сюди вчитися і молитися, можливо не для сьогоднішнього дня, але для майбутнього, бо ви – майбутнє нашого народу і нашої Церкви».

Напередодні українські владики служили Божественні Літургії в папській Лятеранській базиліці та базиліці Святого Павла.

Джерело:http://piup.org/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *