Богопосвячені особи Харківського Екзархату взяли участь у прощі монашества УГКЦ

22 лютого, у Вінниці відбулася монаша проща УГКЦ з нагоди Дня богопосвячених осіб. Проща була присвячена місійним завданням богопосвячених осіб за заступництвом святого Івана Павла ІІ з нагоди сторіччя від дня його народження. У духовному заході взяли участь також представники монашества Харківського Екзархату.

В рамках прощі кількасот монахів і монахинь разом з вірними пройшлися ходою у центрі Вінниці. Спереду ходи несли мощі святого Івана Павла ІІ. У прощі взяли участь богопосвячені особи з Київської, Харківської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Вінницької та інших областей України.

Під час ходи перехожі через гучномовець мали нагоду почути релігійні пісні та інформацію про різні католицькі монастирі в Україні.

Монахи та вірні прямували до храму Святої Діви Марії Ангельської на вулиці Соборній, де стоїть пам’ятник Івану Павлу ІІ. Поклавши квіти до пам’ятника святому, учасники ходи на чолі з владикою Михайлом Бубнієм, головою Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ, помолилися до Івана Павла ІІ, «аби він випросив покликання до богопосвяченого життя, а також дав відвагу монашим особам проповідувати на місійних теренах».

Перед ходою відбулася Утреня та Архиєрейська Літургія у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, яку очолив єпископ-помічник Київської архиєпархії Йосиф Мілян.

Під час проповіді до вірних владика Йосиф сказав, що ця проща та хода має запалити нас новою жертовністю. «Ми сьогодні своєю поставою повинні запалити світ до того, щоби дотримуватися науки Христа. І початок діла, місії Ісуса Христа на цій землі має розгорітися в нашому єстві через обіти, які ми добровільно приймали», – сказав єпископ.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *