Блаженніший Святослав разом з владиками УГКЦ освятили каплицю в єпархіальному домі Парижа

9 травня Блаженніший Святослав Шевчук посвятив каплицю князів-страстотерпців Бориса і Гліба в єпархіальному домі Паризької єпархії святого Володимира Великого. В урочистості взяли участь владика Кен Новаківський, єпарх Нью-Вестмінстерської, владика Гліб Лончина, єпарх Лондонської єпархії, владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, канцлер Паризької єпархії о. Михайло Романюк, ректор Українського католицького університету о. Богдан Прах та багато гостей з Франції та України.

«Колись це була лише єпископська резиденція, а сьогодні, освяченням цієї каплиці, вона перетворюється на єпархіальний дім, а це дім родини, двері якого, день і ніч є для всіх відкриті. Це міняє логіку нашої церкви тут в Парижі, міняє логіку єпископського служіння і відкриває серце єпископа до його вірних. Я думаю, що владика Борис буде завжди щасливий, якщо двері цієї каплиці будуть завжди відкриті і кожного дня буде так багато людей як сьогодні», – зазначив Блаженніший Святослав.

Патріарх УГКЦ побажав, щоб єпархіальний дім став осердям інтелектуального життя єпархії. «Нехай Дух Святий спочиває у цьому домі і приведе сюди багатьох людей. Не тільки тих, які зможуть допомогти обновити цей будинок, наповнити його новим життям, але й тих, які справді шукають Істину, які хочуть пізнати Правду, щоб тут забило серце християнського інтелектуального життя, щоб тут утворився такий собі інтелектуальний скит Українського Католицького Університету», – наголосив він.

Джерело: http://ugcc.fr/news/hlava-uhkts-posvyatyv-kaplytsyu-v-yeparhyalnomu-domy-paryzha/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *