Bеликопісні реколекції для священників відбулися у Харківському екзархаті

З 21 по 24 березня у стінах римо-католицького монастиря Святого Вінкентія де Поля в Харкові відбулись великопісні реколекції для священників, що душпастирюють у Харківському екзархаті УГКЦ. Цьогорічні духовні конференції провадив о. Василь Баглей, який є місіонером Божого Милосердя в Тернопільській архиєпархії.

В своїх науках реколектант наголосив на важливості задати собі питання: «Хто я є? Що я роблю як священник? Чи відкриваю своє серце, щоб почути голос Божий, що промовляє до мене?»

Впродовж трьох днів священники спільно молились великопосні богослужіння, також намагались перебувати у тиші. Кожний священник мав можливість приступити до святої Тайни Покаяння та провести духовну бесіду з реколектантом.

Закінчились реколекції спільним служінням Літургії Напередосвячених Дарів у нижньому храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, яку очолив екзарх Харківський Владика Василій. Після завершальної конференції Владика Василій уділив священникам відпуст.

о. Олександр Дядя,
адміністратор парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці
м. Суми

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *