Запрошуємо на виставу «Різдвяна лихоманка»

Брати-студенти Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського створили цікаву різдвяну виставу, яка стосується вибору добрих пріоритетів і не тільки.

Запрошуємо на виставу до храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ, що по вул. Гвардійців Широнінців (навпроти будинку 11) м. Харкова.

Різдвяне дійство відбудеться 18 січня – у Навечір’я Богоявління, після Великого Повечір’я з Литією, яке розпочнеться о 17.00 год.

Сюжет вистави охоплює історію однієї сім’ї, яка традиційно в останній момент готується до Святої вечері. Ситуація ще більш напружена, бо в гості має прийти священик. А отець, в свою чергу, в останній момент готується до різдвяної проповіді. В суєті цієї підготовчої «лихоманки» усі забувають про зламаного життям чоловіка, який намагається з кимось поділитися трагедією свого життя, але марно. Тому чоловік замерзає на вулиці самотній. В останню мить приходить ангел, та чи вдасться йому щось змінити…?

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *