Владика Василій з нагоди храмового свята відвідав парафію Благовіщення міста Золочів Харківської області

У неділю 11 квітня Екзарх Харківський Владика Василій з нагоди храмового празника відвідав парафію Благовіщення міста Золочева Харківської області. Архиєрея урочисто зустріли о. Віктор Мартиненко, парафіяни та гості свята.

Владика Василій очолив Архиєрейську Святу Літургію, під час якої звернувся до присутніх зі словом проповіді. Екзарх Харківський звернув увагу на постать Пречистої Діви Марії, якій Архангел Гавриїл відкрив Божу таємницю, що Господь хоче прийти на землю і стати людиною. “Церква з великою радістю святкує Благовіщення, бо це свято є початком нашого спасіння. Завдяки Пречистій Діві Марії Слово стало тілом. Ми дякуємо Богові за дар і ласку спасіння”, – сказав Архиєрей. Владика Василій зазначив, що важливо зберігати і розвивати Божу благодать за прикладом Діви Марії, яка довіряла Богові і жила Його Словом.

Опісля богослужіння Екзарх Харківський привітав громаду УГКЦ міста Золочева, гостей та усіх присутніх з храмовим святом, подякував їм за молитву та побажав Божого благословення і радості.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *