Вітаємо с. Маркелу, ЧСВВ з Полтавського монастиря із закінченням Школи духовного проводу “Єлеазар”

Вітаємо с. Маркелу Вагнер, ЧСВВ з Полтавського монастиря Успення Пресвятої Богородиці із завершенням навчання у Школі духовного проводу “Єлеазар”.

У суботу, 17 квітня, учасники школи склали фінальний іспит, а наступного дня Владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський, Голова Патріаршої Комісії у справах монашества, очолив Архиєрейську Літургію. Йому співслужили директор ШДП о. Франциск Шиделко, ЧСВВ, замдиректора ШДП о. Михайло Станчишин, ТІ, Ректор ВІФБС о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, префект ВІФБС о. Вернард Підгірний, ЧСВВ.

Після промов і подяк високодостойних осіб, зокрема і координатора проекту ШДП, заступника голови Патріаршої Комісії у справах монашества с. Магдалини Витвицької, ЧСВВ, учасники школи «Єлеазар» отримали відповідні сертифікати з рук Владики Михайла (Бубнія) .

С. Маркела Венгер, ЧСВВ: “У цій школі я зросла духовно, зокрема я поглибила свої знання з різних дисциплін, тому вдячна усім викладачам і спільноті, яка тут була. Ми стали підтримкою один до одного, ми вчилися бути чутливими до ближніх. Це процес, в якому ми покликані надалі працювати для добра і розвитку кожного”.

Варто додати, що Патріарша Комісія у справах монашества УГКЦ зініціювала створення Школи духовного проводу, завдання якої – підготувати кваліфікованих духовних провідників серед монашества для праці з богопосвяченими особами та мирянами.

Школа духовного проводу – це річна сертифікована програма з модульною системою навчання. Передбачено 2 семестри, 6 модулів (модуль – 1 раз в місяць, 5 днів в тиждень, без вихідних) та реколекції. В програмі є теоретичні лекції, але велика увага приділятиметься тренінгам. Викладачі – високоосвічені фахівці з духовності, психології, педагогіки як з України так і з-поза її меж. На завершення, всі хто старанно братиме участь у всіх модулях, без винятку, отримає сертифікат.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *