“Різдво – це вияв Божого милосердя до нас” – Владика Василій під час Різдвяного Богослужіння

У день Різдва Христового Преосвященний Владика Василій очолив Святкові Богослужіння у нижньому храмі Св. Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова. Співслужили Єпископу: о. Микола Семенович, о. Олег Рибчак та о. Анатолій Клак МІС з храму Святого Сімейства РКЦ. На час Різдвяних свят до м. Харкова прибули брати семінаристи: бр. Сергій Тимчук (Львівська Духовна Семінарія Святого Духа), бр. Андрій Тимчук та Бр. Богдан Магурський (Київська Трьохсвятительська Духовна Семінарія), які прислуговували Владиці Василію під час Утреня та допомагали хористам у співі під час Архиєрейської Св. Літургії.

У своєму пастирському слові Преосвященний Владика Василій розповів присутнім історію свята Різдва Христового і наголосив, що “Бог стає людиною, щоби врятувати нас, щоби спасти кожного з нас найперше, від гріха первородного, але також від усіх наших гріхів. Це вияв Божого милосердя до нас!” Екзарх Харківський також запитав, як ми відповідаємо на це народження Христа, на цей прихід Бога? “Найперше, ми повинні бути вдячними Богові за Його любов до нас; ми повинні повірити в Нього і прийняти Його, а виявом нашої віри є наше життя, наші вчинки!”

Після Святої Літургії парафіяльна молодь “Квіти Слобожанщини” привітали усіх присутніх з Різдвом Христовим чудовим Вертепом та веселими колядками!

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *