Паломники з Харківського Екзархату вп’яте взяли участь у Загальнонаціональній прощі до Зарваниці

13-14 липня тривала Загальнонаціональна проща до Зарваниці, яка цього року була присвячена 30-літтю виходу з підпілля УГКЦ. Прощу у Марійському відпустовому місці очолив Глава Церкви – Блаженніший Святослав разом із численними єпископами із-за кордону та України та за участі духовенства і вірних з різних куточків нашої держави та світу.

Цього року проща до Зарваниці була ювілейною для Харківського Екзархату, адже Владика Василій (Тучапець) та вірні разом з духовним провідником о. Василем Улішаком вп’яте долучилися до Загальнонаціонального заходу.

Традиційно, проща у Зарваниці тривала два дні. У суботу Глава УГКЦ зустрівся з молоддю, а ввечері відбувся багаточисельний молитовний похід зі свічками. У неділю було урочисто відслужено Архиєрейську Літургію.

Блаженніший Святослав подякував Богові за ісповідників віри, завдяки яким Церква вистояла у часи переслідування. Звертаючись до прочан, Глава УГКЦ зазначив, що «лінія фронту боротьби між добром і злом пролягає не десь на Сході України, а через моє серце. Хтось захищає із зброєю в руках, а ми з вами – мусимо захистити, беручи участь у дострокових парламентських виборах. Слухайтеся голосу власного сумління, коли будете робити свій вибір», – додав Блаженніший Святослав.

Завершилася проща спільною молитвою за Україну та подякою усім за чисельну присутність у Зарваниці.

 

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *