Наші полтавці в особі Патріарха побачили турботливого та люблячого батька – о. Максим Кролевський під час прямого ефіру у Полтаві

17 січня у Полтаві, у студії телерадіокомпанії “Лтава”, відбувся прямий ефір телевізійної програми “Ранок на Лтаві”, в якій взяв участь о. Максим Кролевський, священик Української Греко-Католицької Церкви.

Під час прямого ефіру говорили про участь полтавських греко-католиків у Різдвяній просфорі з Патріархом Святославом, про позитивні та незабутні враження, які приготувала для полтавців Різдвяна зустріч з Главою та Отцем Української Греко-Католицької Церкви.

На початку душпастир розповів про суть, зміст та значення Різдвяної просфори, про важливість подібного спілкування, про цікавих гостей, серед яких були культурні та громадські діячі, дипломатичні представники, члени Уряду, народні депутати та військовослужбовці.

“Мені було дуже приємно почути від наших полтавців, – зауважив отець Максим під час ефіру, – що в особі Патріарха Святослава вони побачили не лише очільника нашої Церкви, але люблячого і турботливого батька”.

Також священик поділився своїми думками щодо сучасної парадигми, в напрямку якої мало б відбуватися будівництво цілої країни на усіх ланках суспільного життя.

У ході розмови священик добре проаналізував та чітко окреслив необхідність подібних Різдвяних заходів з Патріархом для вірних та друзів УГКЦ.

Дивитися відео можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=3liTWjs9v8s

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/317-nashi-poltavtsi-v-osobi-patriarkha-pobachyly-turbotlyvoho-ta-liubliachoho-batka-otets-maksym-krolevskyi-pid-chas-priamoho-efiru-u-poltavi

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *