Чи турбуємось про довкілля так, як пересічні європейці?

maimus_king17 квітня у парафії Успення Пресвятої Богородиці, у м. Кременчук, що на Полтавщині, відбулося представлення Великопосної екологічної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, на запрошення місцевого пароха отця Романа Атамана.

Під час Божественної Літургії священнослужителі та вірні молилися за мир на сході України. У своїй недільній проповіді отець Максим наголосив на важливості формування певної системи цінностей, певних граней християнської відповідальності за Боже створіння та навколишній світ. “Ми, як християни, покликані Господом до того, – підкреслив екореферент, – щоб усвідомити своє життєве покликання та взяти на себе відповідальність за Богом створений світ”. Також священик додав, що християни не повинні жити невигідно, але будь-яка вигода не повинна стояти вище людської гідності, життя Божого сотворіння чи шкодити природному довкіллю.

Після Святої Літургії священик провів лекцію-бесіду з парафіянами Свято-Успенського храму, де зосередив свою увагу на діяльності Церкви в екологічній сфері та розповів про екологічний гріх. “Ми дуже часто хочемо мати високі соціальні європейські стандарти, – зауважив екореферент, – але запитаймо сьогодні себе чи ми думаємо та турбуємося про довкілля так, як простий європеєць?”. Також душпастир продемонстрував “валізку енергоефективності” та поділився корисними порадами на щодень. Участь в екологічній ініціативі взяли також представники молодіжної полтавської спільноти ” Українська молодь – Христові”: Христина Коваль, Лілія Семкович та Софія Наказна.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *