Блаженніший Святослав разом з владиками УГКЦ освятили храм св. Володимира в Херсоні

2 травня відбулася Архиєрейська Божественна Літургія та освячення храму св. Володимира в Херсоні за участі Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція  – Архиєпископа Томаса Едварда Ґалліксона, Секретаря Апостольської Нунціатури – Монсеньйора Пйотра Тарнавскі,  Преосвященних владик: кир Михаїла (Бубнія), екзарха Одеського та адміністратора Кримського Екзархату, кир Василія (Івасюка), єпископа Коломийсько – Чернівецького, кир Василія (Тучапця), екзарха Харківського, а також Преосвященного Бронеслава Бернадського, ординарія Одесько-Сімферопольського РКЦ, численного духовенства та мирян.
На церковних заходах були присутні міський голова Херсону Володимир Миколаєнко та перший заступник голови Херсонської ОДА Валентина Січова.

«Ми сьогодні є свідками і учасниками історичної події, сьогодні Господь Бог дозволив нам освятити цей святий храм, який є плодом любові до Бога і до ближнього. Цей храм збудований з любов’ю до людей Херсонщини і для майбутнього України.  Заповідаю вам, щоб ви любили один одного»,  – наголосив Блаженніший Святослав у своєму зверненні до великої кількості прихожан, які прийшли у храм.

Джерело: https://www.facebook.com/tarasbyzak?ref=ts&fref=ts

http://www.khoda.gov.ua/ua/news/na-hersonshhine-osvyatili-hram-svyatogo-vladimira-velikogo

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *