Завершився духовно-екологічний табір “Дороговказ”

“Ми намагалися допомогти дітям усвідомити, ким вони насправді є”, – п. Ірина Верига під час духовно-екологічного табору “Дороговказ”.

З 9 по 19 серпня поблизу м. Полтави серед мальовничої природи хвойних лісів проходив духовно-екологічний табір “Дороговказ”,  у якому взяли участь діти з полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Слід зазначити, що подібний парафіяльний табір на Полтавщині у такому духовному та екологічному форматі відбується вперше. Тому головною метою та завданням, які ставили перед собою провідники – це допомогти дітям більш глибше усвідомити себе справжніми християнами та українцями, які є відповідальними за себе, за ближнього, за Батьківщину та за Богом сотворений світ. “Це покоління дітей, які народилися у незалежній Україні безсумніву є набагато кращим за нас, – зауважує Верига Ірина, комендант табору, – тому ми намагалися допомогти дітям краще усвідомити – ким вони насправді є, який сенс їхнього життя та які життєві завдання вони повинні поставити перед собою”.

У програмі табору були цікаві інтелектуальні, спортивні та розважальні ігри на духовну й екологічну тематику, які допомогли дітям більш глибше та краще пізнати правди християнської віри, познайомитися з особою митрополита Андрея Шептицького й інших святих, застановитися над автентичним змістом християнських й людських цінностей та формувати справжню, “живу” християнську відповідальність за Богом сотворений світ. Також усі учасники табору мали можливість переглянути християнські та екологічні фільми та мультфільми, такі як “Отець Піо”, “Владика Андрей”, “Дім” та ін.

Кожного дня служилася Свята Літургія та проводилася катехизація. Усі учасники приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. “Сподіваюся, що наш табір допоміг кожному для себе віднайти той дороговказ, – сказав отець Максим Кролевський, таборовий духівник, на завершення, – який допоможе йому не загубитися у цьому світі, а стати добрим, відповідальним та “живим” християнином по відношенню до себе, до ближнього та до Богом сотвореного світу”.

                                                                                                                                                                                                             Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *