Відбувся семінар для священиків Харківського екзархату

16 жовтня 2015 року для священиків Харківського екзархату проведено семінар-тренінг на тему «Психологічна травма, стрес, ПТСР. Віра, як важливий ресурс у роботі з травмою. Шляхи духовно-психологічної віднови та супроводі у кризі».

Захід відбувся з ініціативи Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях, яка діє при Патріаршій Курії Української Греко-Католицької Церкви.

У заході взяли участь усі священики разом з Екзархом Харківським, владикою Василієм (Тучапцем), котрі у своєму душпастирському служінні зустрічаються з особами, які внаслідок бойових дій на території України потребують духовної опіки та кваліфікованої психологічної допомоги.

Захід проводили кризові психологи ГО «Будинок Людини», що діє у м. Харкові, Чернякова Наталя та Черепова Катерина. Під час семінару його учасники мали змогу дізнатись більше про капеланське служіння від військового капелана.

За словами пані Оксани Черепової, віра –  це дуже важливий ресурс в роботі з травмою, який психологи не повинні ігнорувати, але священики, у свою чергу, не повинні відмовлятися від психологічних знань. Наші професії – не конкуренти, а, навпаки, йдучи рука об руку, можуть стати силою для нужденних людей».

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *