Відбувся формаційний курс для священиків і катехитів Харківського екзархату

16-19 листопада у Харкові тривав формаційний курс для священиків та катехитів  екзархату. Робота курсу розпочалася з Архиєрейської Літургії, яку очолив Владика Василій (Тучапець) у каплиці св. Миколая Чудотворця. Варто зазначити, що у ці дні в Харкові перебували мощі св. Івана Павла ІІ та ікона Вишгородської Богородиці, отож учасники курсу мали можливість в особливий спосіб помолитися перед святинями.

У перший день священики та катехити  зустрілися з о. Любомиром Яворським, заступником керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, який представив державну програму про капеланське служіння. Опісля відбулося спілкування з членами Українського Біблійного Товариства, а також пособорове обговорення Стратегії УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом”.

У наступні дні навчальні зустрічі проводили о.-доктор Тарас Барщевський,  с. Луїза Цюпа, а також розглядалися питання причащання немовлят (згідно інструкції Синоду єпископів УГКЦ) та катехизації на парафії. Опісля доповідачі представили друковані напрацювання, які повніше розкривають представлені теми.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *