У центрі реабілітації м. Полтави розмірковували про важливість дарів Святого Духа

sam_95691 березня у м. Полтаві при Центрі реабілітації для дітей з ураженням центральної нервової системи відбулася екологічна ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння”, яку провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Розпочався екологічний захід молебнем до Бога-Творця. Під час богослужіння усі його учасники подякували Творцю за дар життя, за дари Святого Духа, які кожен отримує через Святі Тайни Хрещення та Миропомазання, а також помолилися за збереження Богом сотвореного світу.

Після молитви до усіх присутніх звернувся екореферент, який розповів про дари Святого Духа. “Ці дари є внутрішнім, правдивим дороговказом та вказівником на життєвому шляху кожного християнина, – зауважив полтавський священик, – який чітко, послідовно та дуже відповідально крокує до своєї життєвої мети, якою є сам Творець, наш Господь Бог”.

Душпастир коротко охарактеризував дари Святого Духа, вказавши на конкретні, практичні діла кожного християнина, в напрямку яких відбувається відповідальна реалізація цих Божих дарів. Також екорефернент наголосив на тому, що кожна особа від моменту Хрещення та Миропомазання наділена Богом унікальними дарами, тому кожен має співпрацювати з Богом, розвиваючи ці дари Святого Духа та творячи добро, змінювати цей Богом створений світ на краще.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *