У Словаччині молилися за мир в Україні

29 січня у м. Кошіце (Словаччина), у день свята Трьох Святителів (за григоріанським календарем), у греко-католицькому храмі св. верховних апостолів Петра і Павла відбулася святкова Божественна Літургія, у якій взяв участь священик УГКЦ отець Максим Кролевський, координатор програми Стратегії розвитку УГКЦ у Харківському екзархаті.

Святу Літургію очолив отець Йосиф Міньо, декан Кошіцький, у якій священики та вірні, висловлюючи свою солідарність з українськими греко-католиками, молилися також за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі.

Після завершення Божественної Літургії зі словом до усіх присутніх звернувся український душпастир. У своїй промові священик розповів про боротьбу українського народу за свою свободу та незалежність через призму сучасної дійсності, про життя, діяльність та розвиток греко-католицької Церкви у теперішніх складних українських реаліях. “Сьогодні, насправді, наш український народ, — зауважив о. Максим, — важкими зусиллями та дорогою цінною здобуває свободу та відстоює справжні християнські цінності для цілої європейської цивілізації”.

Також священик подякував усім словацьким греко-католикам та жертводавцям за допомогу, яку вони радо надають для греко-католицьких парафій на Сході нашої Батьківщини, щоб вони могли успішно розвиватися та діяти.

Опісля відбувся молебень до блаженної Йосафати Гордашевської. Слід зазначити, що у Словаччині зараз перебуває ікона з мощами блаженної, ікона, яка мандрує по цілому світі, там, де є Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

                                                                                     Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *