У Полтаві помолилися за Героїв України

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.
24 травня в Полтаві на Алеї пам’яті полеглих захисників України відбулося вшанування загиблих героїв АТО та ООС. Панахиду за полеглими провів о. Володимир Раковецький, священик Української Греко-Католицької Церкви. “Нашим щоденним обов’язком є молитва за наших полеглих Героїв, за наших захисників, а також вдячність тим батькам, які народили та виховали цих Героїв, бо ми не втратили Героїв, ми їх придбали…” – зауважив отець Володимир.

Пом’янути Героїв та покласти квіти до стели прийшли родичі, друзі загиблих та просто небайдужі полтавці.
Своїми спогадами про загиблого товариша поділився старший сержант Сергій Лобов.
“У війні з Росією в Іловайському котлі загинув мій однокласник Олександр Мочалов. Останній раз я його бачив, коли був у Полтаві Майдан. У мене навіть в телефоні збереглося фото. Його не видаляю. Я був здивований і приємно вражений, коли дізнався, що Олександр добровольцем пішов в АТО захищати нашу Україну. Ми з ним спілкувалися по телефону… А потім зв’язок перервався”, – згадує Сергій Лобов.
Сьогодні Сергій прийшов пом’янути товариша. Також він серед нагороджених нагрудним знаком Полтавської обласної ради “За вірність народу України”
Зокрема, нагороду І ступеня отримав молодший сержант Роман Ландарь та старшина Олександр Титенко; ІІ ступеня – старший сержант Сергій Лобов та молодший сержант Дмитро Протопопов.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *