У Полтаві нагородили переможців екологічного конкурсу

bikes_kharkiv-71 жовтня 2016 року Божого у Полтаві при Молодіжному центрі УГКЦ відбулося нагородження тих переможців та учасників Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?», які з різних причин не змогли взяти участь у святковій академії з нагоди відзначення Дня Бога Творця.

На початку святкового дійства ведучі Тетяна Терешкович та Іван Василів, представники полтавської молодіжної організації «Українська молодь – Христові», привітали дітей, їхніх батьків та родичів, які взяли участь у церемонії нагородження переможців екологічного конкурсу.

Відтак до усіх присутніх зі словом привітання звернувся о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті. У своїй промові священик наголосив на тому, що подібні конкурси є дуже важливими, тому що вони, з одного боку, допомагають зберегти живою пам’ять про героїчний подвиг тих, хто віддав своє життя та постраждав від цієї катастрофи, а з іншого, спонукають взяти на себе відповідальність перед теперішніми і прийдешніми поколіннями за долю спільного для усіх Дому-Землі.

«Такі заходи допомагають нам, зокрема нашим дітям, – зауважив екореферент, – ще раз у якийсь особливий спосіб збагнути, по-новому переосмислити та усвідомити наслідки відповідальної чи безвідповідальної поведінки людини, поведінки, яка може будувати наше суспільство чи руйнувати його». Також священик розповів про необхідність формування певної системи екологічних цінностей та пріоритетів на усіх ділянках суспільного життя.

Згодом відбулася і сама церемонія нагородження переможців. Варто згадати, що цього року Полтавщина відзначилася одразу двома переможцями у двох різних номінаціях, а роботи ще двох осіб у номінації «Малюнок» були відзначені спеціальними екологічними призами від Міжнародного екологічного об’єднання «Відповідальність за створіння» (Відень – Австрія).

Школярки Калатура Катерина, яка зайняла перше місце у номінації «Вірш» та Єлизавета Бородай, яка зайняла перше місце у номінації «Роздуми» були нагороджені грамотами та отримали велосипеди як приз за перші місця.

Переповнені емоціями, переможниці мали можливість перед присутніми задекламувати вірш та роздум, а також поділитись своїми враженнями про участь у даному конкурсі.

А Руслана Холоша та Марія Собокар були нагороджені спеціальними призами в номінації «Малюнок».

По завершенню урочистої церемонії переможці ділись пережитими враженнями та висловили бажання брати участь у майбутніх ініціативах та конкурсах, організованих Екобюро.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *