У Покотилівському монастирі «відкрито двері Божого милосердя»

3 січня 2016 року у храмі Покотилівського Свято-Покровського монастиря, що на Харківщині, відкрили «двері Божого милосердя». Архиєрейську Св. Літургію очолив Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський у співслужінні з отцем-деканом Олександром Дядею, настоятелем монастиря о. Йосифом Щуром, ЧСВВ та дияконом Іваном Петрушаком, ЧСВВ.

У своїй проповіді владика Василій застановився над гаслом Року Божого Милосердя «Милосердні як Отець». «У цей Ювілейний рік ми маємо нагоду не лише бути милосердними до наших близьких, рідних, а також маємо переосмислити минуле і простити давні образи своїм кривдникам», – закликав Архиєрей. Також Екзарх Харківський пригадав про діла милосердя для душі і діла милосердя для тіла, які має виконувати кожен християнин. Після Св. Літургії відбувся урочистий обхід навколо храму, молебень та «відкриття дверей Божого Милосердя».

Варто додати, що Покотилівський монастир – це друге святе місце Харківського екзархату, де «відкрито двері Божого милосердя», такий чин уже здійснено у каплиці Кафедрального собору св. Миколая м. Харкова.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *