У Німеччині відкрилася фотовиставка, присвячена постраждалій від війни Харківщині

У німецькому місті Ройтлінген, недалеко від Штутгарта, відкрилася фотовиставка, присвячена жертвам війни в Україні та жертвам землетрусу в Туреччині.

Фотографії про життя українців зробили німецькі колеги під час свого перебування у постраждалих районах Харківщини. В об’єктиві: понівечений Ізюм та обстріляна Салтівка – спальний район Харкова.

Варто додати, що фотовиставка відбулася з ініціативи та за сприяння благодійної організації “Три мушкетери”, яка більше року підтримує Харківський регіон,  передаючи гуманітарну допомогу до Катедрального собору УГКЦ у Харкові. Тисячі людей, постраждалих від війни, вже отримали від німецьких благодійників продукти, засоби гігієни та ліки.

Зазначимо, що працівники німецького фонду неодноразово перебували на Харківщині, з гуманітарними візитами відвідував постраждалі регіони п. Маркус, засновник організації “Три мушкетери”, та Андрій Ледвій, координатор проєкту в Україні.

Коментуючи відкриття виставки, владика Василій, екзарх Харківський зазначив: “Дякуємо усім, хто допомагає постраждалій Харківщині, особлива подяка німецьким друзям, які не лише передають гуманітарну допомогу, а й розповідають світові про війну в Україні”.

 

“Цими фотографіями ми хотіли показати, які жахливі та руйнівні наслідки несе війна, і як від цього страждають люди, зокрема, діти”, – розповів Андрій Ледвій.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *