Проект “Особлива дружба” об’єднав активних жителів Лубен

Цього навчального року завершився проект «Особлива дружба», котрий мав на меті підтримати дітей з інвалідністю (вихованців Регіонального реабілітаційного центру) та приблизити громаду м. Лубен Полтавської області до проблеми цих людей, допомогти особливим дітям соціалізуватися у суспільстві, а суспільство активізувати до волонтерської діяльності. На завершення було організовано спільну зустріч дітей з інвалідністю з волонтерами, вихователями, батьками, де усі спілкувалися, гралися, співали пісень, а також показали дітям бульбашкове шоу, яке викликало у них неабиякі позитивні емоції, масу радості і захоплення, адже вони самі спробували зробити ці гігантські бульбашки.

Організатори проекту мають надію, що незабутня атмосфера завершальної зустрічі надовго залишиться у серцях їх особливих друзів і самих же волонтерів. Отож, за підсумками роботи, проект не просто відбувся, а, безсумнівно, вдався, адже поставлену мету – досягнуто. З вересня дітлахи чекають на нові зустрічі знову.

Довідка.
Проект «Особлива дружба» стартував у м. Лубни при парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (адміністратор о. Василь Улішак) з початком весни 2019 року і тривав протягом трьох місяців. Волонтери, соціально активна молодь, жителі м. Лубни щотижня відвідували Лубенський регіональний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю, організовуючи тематичні зустрічі, творчі розваги, казкотерапію, спілкування, майстер-класи, що сприяло соціалізації особливих дітей у звичайному суспільстві, а також групувало учнів, студентську молодь, соціально активних жителів міста до волонтерської діяльності. Проект проходив у рамках Соціального служіння УГКЦ та за сприянням Львівської освітньої фундації.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *