У Харкові відбувся Тиждень молитов за єдність християн

Впродовж 20-23 січня у Харкові відбувалися екуменічні молитви за єдність християн. Ієрархи церков, духовенство, а також віруючі спочатку молилися у храмі св. Миколая Чудотворця УГКЦ. Наступного дня усіх на молитву зібрав храм св. Дмитрія (УАПЦ).

22 січня владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський,  взяв участь у Святій Месі, яку очолив владика Станіслав (Широкорадюк) РКЦ у Кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії та у екуменічному Молебні. На цих Богослуженнях були присутні також владика Ігор (Ісіченко) УАПЦ, владика Митрофан (Бутинський) УПЦ (КП), священики та вірні різних конфесій.

Зі словом до усіх присутніх звернувся владика Митрофан, торкнувши тему Соборності України. «Соборність для християн – це єдність, в якій відбувається взаємне духовне збагачення», – підкреслив Архиєрей.

Тиждень екуменічної молитви у Харкові завершився 23 січня у храмі Святого Іоанна Богослова УПЦ (КП). Спільну молитву очолили преосвященні владики, зокрема владика Станіслав зробив підсумок  екуменічних зустрічей, сказавши, що для єдності християн та України найважливішим засобом є молитва.

Наприкінці зустрічі відбувся виступ колядників.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *