У Харкові попрощались з журналістом Юрієм Хомайком

У Харкові, в Свято-Дмитрівському храмі УГКЦ попрощалися з журналістом і театральним критиком Юрієм Хомайком. Похоронні богослужіння очолив владика Ігор (Ісіченко).

Юрія Хомайка не стало на 73-му році життя. Він переніс складну операцію, після якої, здавалося, одужував. В останню путь його провели дружина, близькі та друзі.

Колеги згадують його як порядну та щиру людину, шлях якої був кілька десятиліть пов’язаний із пресою, зокрема, газетами “Вечірній Харків” і “Слобідський край”. Його знали і поважали, як публіциста і рецензента. Він багато років був членом правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України та Європейської медійної спілки. А для багатьох став вчителем.

Його учень Роман Черемський згадує: “Він навчив мене дуже багатьом речам. Був моїм першим вчителем. Я не знаю нікого, хто так фахово писав би на релігійну тематику. Навіть в останні дні він був у світлій пам’яті. Я дуже жалкую, що Юрій Миколайович не встиг закінчити підручник із журналістики, у нього було багато напрацювань для цього”

Серед тих, хто прийшов попрощатися з Юрієм Миколайовичем – художній керівник Харківського академічного театру музкомедії Ігор Коваль: “Таких театральних критиків я більше не знаю. Тільки Юрій міг так бачити і розуміти вистави”.

Поховали Юрія Хомайка на кладовищі в Котлярах.

Повідомили у Центрі журналістської солідарності міста Харкова

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *