Святкування Храмового Празника Покрови Пресв. Богородиці у Василіянському монастирі смт. Покотилівка

У неділю 14 жовтня в Покотилівському Святопокровському монастирі відбулися урочисті святкування з нагоди храмового празника Покрови Пресвятої. Богородиці.

Ще в суботу, 13 жовтня о 17:00 в монастирському Храмі відслужилася урочиста Вечірня з Литією, яку очолив ігумен монастиря єрм. Йосиф Щур, ЧСВВ, який після вечірні всіх привітав із початком Храмового Празника, та благословив освяченою оливою, що була посвячена на Литії.

 

На наступний день, о 08:00 Відслужилася Святкова Утреня, після якої всі присутні вийшли на подвір’я Храму щоби зустріти Владику Василія Медвіта, ЧСВВ, який прибув розділити радість Храмового Свята. Урочиста Архиєрейська Свята літургія розпочалася о 09:00, яку очолив Владика Василій у співслужінні священиків Харківського Вікаріату а саме: декана о. Олександра Дяді, о. Романа Валявки, о. Володимира Раковецького, о. Віктора Мартиненка, о. провінційного секретаря Віктора Кваснія, ЧСВВ. Також на святкуванні були присутні бр. Йосафат Гирляк, ЧСВВ, бр. Домінік Налисник, ЧСВВ, бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ, та сестри монахині.

Важливою подією були дияконські свячення бр. Кипріяна Стефанишина, ЧСВВ, який служить в Святопокровському монастирі, та займається молодіжними товариствами, і також відбулася довгоочікувана подія освячення каплиці Покрови Пресв. Богородиці на подвір’ї монастиря, яку освятив Владика Василій Медвіт, ЧСВВ, побажавши при цьому всім вірним, усьому нашому народові особливого покрови нашої Небесної Покровительки.

На свято також зібралися чисельні вірні, які прибули із різних куточків Харкова та західної України, опісля всіх урочистостей ігумен монастиря єрм. Йосиф Щур, ЧСВВ запросив всіх присутніх на урочисту трапезу, так звану «Покровську кашу», яка готувалася в казанах на дровах, всіх присутніх радісно привітала молодь парафії співаючи пісні.

– Нехай Пресвята Богородиця, пригорне кожного із – нас під свій материнський покров, береже нас від гріха та всякого зла, Вона є Матір’ю кожного християнина, тож стараймося бути добрими її дітьми!, – побажав єрм. Йосиф Щур, ЧСВВ.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *