Священники Харківського екзархату взяли участь у зборах директорів Карітасів в Україні

З 24 до 26 липня на Київщині відбулись збори голів осередків Карітасу в Україні, на яких керівники обговорювали важливі стратегічні аспекти та цілі. У робочих зустрічах взяли участь священники Харківського екзархату, зокрема: о. Андрій Насінник (Карітас Харків), о. Олександр Дядя (Карітас Суми), отець Володимир Раковецький (Карітас Полтава) та о. Василь Улішак (Карітас Лубни).


Протягом зборів відбулася зустріч локальних директорів мережі Карітас України, міжнародних партнерів, представників Національного офісу задля спільної дискусії щодо вирішення нагальних питань з допомоги постраждалим від російської агресії в Україні.
У зустрічі взяли участь Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук, генеральний секретар мережі організацій Карітас Інтернаціоналіс Алістер Даттон, Заступник Голови Офісу УКГВ ООН в Україні Джеймс Везерил, посол Канади в Україні пані Лариса Ґаладза.

“Карітас України – це величезна праця багатьох тисяч людей. І це дійсно допомога тим, хто зараз у потребі,” – зазначила Ірина Верещук про роботу Карітасу.

Повідомили у Карітас Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *