Бюро УГКЦ з питань екології видало Екологічно-церковний календар на 2015 рік

Особливість цього календаря полягає у тому, що він одночасно є повноцінним Церковним календарем і містить інформацію про ключові екологічні свята в Україні та цілому світі. Календар присвячений екологічному вченню Святішого Отця Венедикта XVI, 265-му Папі Римському (з 19 квітня 2005 по 28 лютого 2013), а також Міжнародному року світла і світлових технологій, який проголосила ООН.

Екологічно-церковний календар 2015 рік – це настінний перекидний календар. Формат – А4, 14 сторінок, повноколірний. Кожна сторінка календаря у верхній частині містить оригінальні фотографії Папи Венедикта XVI, відповідно до пори та місяця року, і ключові цитати із соціально-екологічного вчення Понтифіка, – повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології. У нижній частині кожної сторінки міститься повноцінний церковний календар відповідного місяця. Також тут можна знайти інформацію про основні церковні та громадські екологічні ініціативи в Україні та цілому світі.

На остатніх сторінках календаря коротко подано вчення Папи Венедикта XVI, який вважає, що поглиблення життя людини в Бозі має виявлятись також у відповідальному ставленні до створіння та більш раціональному й поміркованому використанні природних дарів Творця у нашому повсякденному житті.

Календарі можна придбати у крамницях релігійної літератури або замовити за адресом: ekoburougcc@ukr.net

Джерело: http://kyrios.org.ua/…/14236-novij-ekologichno-tserkovnij-k…

 

З питань замовлення можна також звертатися за телефонами:  +(0342) 74 – 150;   (097) 98 – 31 – 680.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *