Відбувся ІІ Всеукраїнський Форум відповідальних людей: відгук

3 листопада у місті Львові розпочався ІІ Всеукраїнський Форум відповідальних людей за тематикою інновації, у якому взяли участь представники Харківського екзархату.

Перше враження від робочого майданчика було проголомшливе. Ті новітні, сучасні корпуси сприяли розвитку. Бо коли розширюєш межі своєї уяви, бачачи таку красу – надихаєшся і хочеш починати творити.

Спікери цього заходу були запрошені не випадково. Це люди, які самі є професіоналами та досягли величезних успіхів. Вони ділились своїм багатим життєвим досвідом, вчили та давали нам завдання, щоб ми самі, розмірковуючи, дійшли до правильного висновку. Це був величезний потік інформації, але структурований та неймовірно цікавий. Модераторами на робочих майданчиках були люди, які справді вміють надихати тією ідеєю, що розповідали нам та яку кожен день несуть людям. Люди, які були присутні на форумі, від наймолодших до найстарших, були дуже цікавими. Кожен з них мав досвід, яким ділився з усіма учасниками форуму. Спілкування з цими людьми давало змогу самому набратись досвіду від них.

Поселили нас в «Світлиці» – реколекційно-відпочинковому центрі. Він знаходиться за містом, в лісі, в тиші, ближче до природи, що давало змогу за весь день доволі напруженого графіку відпочити, набравшись сил для нових звершень та повністю відновитись.

Хочу зазначити, що потрапляючи в ту атмосферу, занурюєшся в неї повністю. Побудовано все було таким чином, що буквально все сприяло власному розвитку та обміну цінним життєвим досвідом.

Форумом я  задоволений, він навіть перебільшив мої сподівання. На ньому жодної секунди не було нудно та сумно. Весь час учасники форуму були налаштовані на плідну роботу.

Учасник форуму Віталій Яковенко, м. Харків

Молодіжна християнська спільнота “Квіти Слобожанщини”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *